0 Blog

O blogu

Dlaczego powstał ten blog i czego można się po nim spodziewać.

Pozycjonowanie stron w szerokim znaczeniu tego słowa. Testy, sztuczki, porady. Trochę o "zakazanych" sposobach na "promocję" strony w internecie - czyli black SEO. Będę opisywał tutaj sposoby na skuteczną analizę konkurencji, jak dobierać słowa kluczowe dla naszej strony - tak aby się opłacało. Nie zabraknie też opisów ciekawych "kejsów", porady jak optymalizować stronę. Analizy i opinie na temat zmian w algorytmie Google.

Temat traktuję jako moje hobby. Nie jestem zawodowcem i nie jest to moja stała praca. Jeżeli ktoś ma jakiś problem np. wpadł w filtr, ma bana, to jeżeli będę mógł, to postaram się pomóc. Będę tutaj przedstawiał swoje spostrzeżenia nt. optymalizacji i pozycjonowaniu stron www. Lubię to i zawsze mnie to fascynowało, z momentem pierwszego kontaktu z tworzeniem stron www.

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:.