4 SEO Meeting 3 minuty czytania

Spotkania z SEO

Marzec to miesiąc, który będzie obfitował w różnego rodzaju spotkania z pozycjonowaniem i reklamą w Internecie. Na (prawie) wszystkie zapraszam wszystkich zainteresowanych – hobbystów, zawodowców jak i właścicieli firm.

Lublin SEO meeting III

Na pierwszy ogień idzie Lublin SEO Meeting. Odbędzie się ono już jutro (tj 1 marca 2008) w knajpie Sarmata. Start o godzinie 17 (siedemnastej). O czym będziemy dyskutować? Doświadczenie, czyli jak dokopać Google, zmniejszyć jego moc obliczeniową i jak zwiększać pozycję przy najmniejszym wysiłku. Może tym razem uda się wyciągnąć kto na jakie frazy pozycjonuje w myśl zasady „przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej” ;)

Internet w firmie

To już konferencja (a właściwie szkolenie) większego kalibru, która odbędzie się w Lublinie. Organizatorami są: ComArch, Netia, Google i dobreprogamy.pl. Oczywiście wstęp wolny, tylko trzeba się najpierw zarejestrować.

Głównym celem jest przekazanie w jaki sposób efektywnie i skutecznie w swojej działalności nawet najmniejsza firma może wykorzystać Internet.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu, zyskają Państwo kompetencje, które pozwolą na efektywne wykorzystanie przez Państwa przedsiębiorstwa możliwości jakie niesie ze sobą Internet. Udział w szkoleniu pozwoli również na poznanie najnowszych rozwiązań oferowanych na rynku.

Więcej na stronie szkolenia.

Dla wybranych

To już jest zamknięta „impreza”, gdzie głównym punktem programu będę JA ;). Szkolenie dla pracowników jednej z lubelskich firm o pozycjonowaniu. Będę tłumaczył metody (te dobre jak i złe) oraz wyjaśniał na czym to wszystko polega.
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze 4

author Lukem www 03.03.2008 21:07:24

Na to drugie (Comarch, Netia i spółka) wybieram się, program wygląda ciekawie. Ogólnie miło, że na lubelszczyźnie IT jednak żyje, a nie tylko w stolicy i kilku miastach, do których mam daleko...

Pozdrawiam. :)

author Aga www 04.03.2008 13:27:24

Szkoda że tak późno się dowiedziałam z wielką chęcią przyjechałabym do Lublina tam się urodziłam:)) Jak było na spotkaniu?

author Ania www 04.03.2008 13:29:58

Kiedy będzie następne spotkanie?? Rozumiem że nie szybko, ale w przybliżeniu pozrawiam

author Paweł Zinkiewicz www 04.03.2008 13:36:06

Też bym chętnie wpadł na jakieś spotkanko w mieście.. Szkoda, że zawsze macie ustawiony meeting w weekendy, kiedy jestem na uczelni ;)

Dodaj komentarz