0 SEO Meeting 3 minuty czytania

Jak zarabiać w sieci?

Wielu z Was pewnie zastanawia się jak szybko i bez większego wysiłku zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze. Już 5 kwietnia będzie można się tego dowiedzieć!

5 kwietnia (sobota) w Radomiu jest organizowana (darmowa) konferencja "Właśnie tak!" na temat zarabiania w Internecie. Dokładniej rzecz ujmując o programach partnerskich (promowanie produktów) i inne metody zarabiania.

Goście

Na konferencji będą przedstawiciele takich programów partnerskich jak: YoYoPartner, Złote Myśli którzy powiedzą co należy robić by wyciągnąć z ich programów więcej niż przeciętnie.

Kolejną osobą będzie Krzysiek Lis, który powie nam jak można jeszcze inaczej zarobić (szczególnie prowadząc bloga). Krzysiek na chwilę obecną pracuje nad prezentacją, tak więc jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś konkretnego to możesz mu to zaproponować na jego blogu. Będzie bardzo wdzięczny za wskazówki.

Jest jeszcze szansa, że na konferencji będzie osoba, która powie nam jak się rozliczać z podatku w przypadku dochodów z AdSense.

Upominki

Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji dostanie nagrody/upominki takie jak: serwery, domeny czy kody rabatowe na reklamę.

A po konferencji...

... piwo! Będzie można sobie porozmawiać z uczestnikami i prowadzącymi na różne tematy ;). Oczywiście będę na konferencji wraz z ELITĄ z Lublina i Puław.

PS. Jeżeli wiesz o jakimś spotkaniu SEO / szkoleniu / konferencji daj mi znać. Chętnie napiszę o takim wydarzeniu u siebie na blogu. Mojego bloga czytają osoby z różnych części Polski jak i "grube ryby" z poważnych firm ;).
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze

Jeszcze nie ma komentarzySkomentuj jako pierwszy! :)

Dodaj komentarz