na mojej uczelni odbędzie się impreza dla geeków. Dużo o technologiach, programowaniu, nowych trendach a nawet nie zabraknie wykładu o serwisach społecznościowych, który poprowadzi Rafał Agnieszczak (ten od fotka.pl i swistak.pl)." />
5 SEO Meeting 3 minuty czytania

Lubelskie Dni IT

W dniach 6-8 maja na mojej uczelni odbędzie się impreza dla geeków. Dużo o technologiach, programowaniu, nowych trendach a nawet nie zabraknie wykładu o serwisach społecznościowych, który poprowadzi Rafał Agnieszczak (ten od fotka.pl i swistak.pl).

Cel imprezy

Głównie chodzi tutaj o wymianę doświadczeń oraz integrację społeczności akademickiej i profesjonalistów na co dzień pracujących w branży nowych technologii. Jako, że jest impreza robiona przez maniaków .NET to można się spodziewać nowinek z tego obszaru. Na przykład jak programować gry na PC i XBOX360, tworzenie aplikacji mobilnych, jak zarządzać projektami i takie tam.

Gdzie

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Gmach Główny, Al. Racławickie 14, Aula GG-150 (I piętro). Wstęp na wykłady jest darmowy, tylko najpierw trzeba się zarejestrować.

Prezenty

Z tego co udało mnie się dowiedzieć, to jest do rozdania bardzo duża liczba nagród ;).

Jeżeli ktoś z Czytelników ma ochotę przyjść to zapraszam. Mnie będzie można spotkać na pierwszym dniu imprezy, bo jak dla mnie będą najciekawsze rzeczy wykładane. Gdyby ktoś chętny się znalazł, to można zrobić sobie „wykład” o pozycjonowaniu po serii programowych wykładów.
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze 5

author Ender www 03.05.2008 12:21:19

Zróbmy sobie wykład o pozycjonowaniu kieliszków kamikaze na szachownicy :P

author Tomek K www 03.05.2008 20:02:58

Z chęcią bym wpadł, niestety zbyt daleko jak dla mnie ;)

author Lukem www 03.05.2008 20:24:55

Nie mogę i trochę żałuję...

author lol www 26.05.2008 19:49:00

daj coś nowego

author gaca www 09.07.2010 14:41:30

spoko impreza

Dodaj komentarz