0 E-commerce 3 minuty czytania

Targi „Business Idea” już 18.02.23 w Krakowie! Moc pomysłów na biznes i szansa na nowe kontakty!

Ludzie biznesu lubią inspirować, dzielić się doświadczeniem i poznawać osoby z podobnym zapałem do przedsiębiorczości. To właśnie dzięki nim wydarzenia takie jak Targi Pomysłów na Biznes „Business Idea” odnoszą spektakularne sukcesy. III edycja odbywa się 18.02.23 w Krakowie i ma szansę pobić zeszłoroczny rekord 2100 uczestników. Event uświetnią prelegenci, wśród których wymienić można Dominikę Żak (DeeZee) czy dziennikarza i youtubera Macieja Orłosia.

Targi „Business Idea” – zaplanuj lutowy weekend w Krakowie

Targi „Business Idea” odbywają się 18.02.23 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO, mieszczącym się w Krakowie. Początek planowany jest na godzinę 10, a ostatnie wydarzenie (uhonorowanie najlepszych prezentacji) na 16.40.

Szczegóły organizacyjne i dokładną rozpiskę można sprawdzić na stronie wydarzenia:

Konferencja „Business Idea”, Panel Biznesowy, 70 Wystawców – atrakcje wydarzenia

Wydarzenie zrzeszające przedsiębiorców i początkujących w biznesie to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o odnoszących sukces firmach, poznać Wystawców i porozmawiać z ciekawymi osobistościami ze świata biznesu. Poza networkingową częścią eventu, warto wziąć udział również w pouczających prelekcjach.

Na Targach „Business Idea” wystąpią między innymi: Dominika Żak (założycielka DeeZee), Tomasz Łysoń (Przedsiębiorstwo Pszczelarskie), Robert Jakubczak (Wydawnictwo Biznesowe Expertia) i inni. Gościem specjalnym, który wręczy nagrody za najlepsze prezentacje pomysłów na biznes, będzie Maciej Orłoś. Sam wygłosi wykład pod tytułem „Jedyne co jest pewne – to zmiana!”.

Podsumowując, event „Business Idea” pozwoli zyskać:

  • kontakty,
  • wiedzę,
  • pomysły i inspirację,
  • motywację do działania,
  • kierunek rozwoju biznesu.

Zachęcamy do udziału!
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Paulina Szydłowska

Paulina Szydłowska — autor wpisu

Zawodowo pisze. Hobbystycznie czyta. Czas wolny od literek poświęca rodzinie, znajomym i kotu (niekoniecznie w tej kolejności). Z ogromną przyjemnością tworzy teksty na tego bloga i skrycie marzy o przybiciu piątki z Johnem Muellerem.

Komentarze

Jeszcze nie ma komentarzySkomentuj jako pierwszy! :)

Dodaj komentarz