5 Blog 2 minuty czytania

Onet skarży się Pani na WP bo nie umi SEO

Piątek, piąteczek, piątunio. Zaczynam kolejny, nowy, cykl wpisów na blogu. Tym razem będą to proste, szybkie i (mam nadzieję) celne komentarze do niektórych wydarzeń SEO w Polsce i na świecie. Na pierwszy ogień idzie płacz Onetu bo WP bardziej dyma Internatów niż Onet.

Jeżeli nie wiecie, Onet napisał wielki elaborat o praktykach WP. Oczywiście nie trzeba tłumaczyć poziomu hipokryzji Onetu. Nawet nie chce mi się tego komentować. Na częście obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Dlatego umieszczam odpowiedni komentarz do sprawy :). Tym miłym akcentem życzę wszystkim miłej lektury i udanego weekendu.

PS. @Onet takie sprawy załatwia się na forum Google dla Webmasterów, nie wiecie?
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze 5

author Unknown 06.02.2015 09:56:53

Kto ma chociaż odrobinę oleju w głowie ma wyrobione zdanie na temat czegoś takiego jak Onet. Nie chodzi tu tylko o SEO czy w ogóle marketing ale o to jakie szkody wyrządzają Polsce. Grupa ITI no tak... polskojęzyczny portal nie koniecznie polski. Gdyby Google karało sprawiedliwe za treści niskiej jakości onet byłby już dawno zbanowany. Chociażby za forum i etatowych polskojęzycznych komentatorów z Rosji. W końcu jak ocenić portal który na głównej umieszcza informacje o tym że jakaś celebrytka (zwykła dzi***a najczęściej) nie założyła majtek na galę nagród za głupotę lub inny festiwal spier**lenia?
Szmatławiec... który chętnie jest łykany przez skarlały naród chłopów pańszczyźnianych z kraju kwitnącej cebuli.

author arkad 09.02.2015 16:45:16

Nic dodać, nic ująć...

author Kuba www 11.02.2015 04:59:45

I tak robią nas w ..... co dziennie na fb, typu "zobacz ona ma ...." "zobacz oni zrobili d...", itd. itp. i po kliknięciu jesteśmy na stronie głównej jakiejś strony. I jesteśmy robieni w bambuko cały czas. Piszą pod publiczkę artykuły, piszą to co ludzie chcą przeczytać. Dlatego nigdy tego nie czytam. Większość dużych portali to artykuły na poziomie szympansa pisane pod G, gdzie jest 2500-4000 znaków i jedyny wniosek po przeczytaniu, poco ja to czytam?

author Robert www 02.05.2015 19:35:00

@Unknown

Nie wiem kim i skąd jesteś, ale jesteś moim Guru!

author Prawnik www 01.03.2018 02:19:25

Przydałby się jakiś wpis o tym jak powinna wyglądać struktura linków na portalu.

Dodaj komentarz