3 Blog 3 minuty czytania

Współpraca z The First - informacja dla potencjalnych klientów

Dzisiaj dobra wiadomość dla tych, którzy chcieli ze mną współpracować w temacie SEO, ale w ostatnim czasie odsyłałem ich z kwitkiem. Od dzisiaj na blogu jest specjalna strona, a właściwie formularz, dzięki któremu możecie złożyć zapytanie ofertowe

Od dłuższego czasu tak na prawdę nie przyjmowałem (i w dalszym ciągu nie przyjmuję) nowych zleceń na wszelkiego rodzaju usługi SEO. Wiecie jak to jest - dziecko, swoje projekty, praca, itp. Jednym słowem - brak mocy przerobowych. Nie ma sensu brać zleceń by potem ich jakość była niska i efektów brak.

Dlatego wychodząc na przeciw niektórym, potencjalnym klientom nawiązałem współpracę ze znajomym - Kubą, z The First - który będzie obsługiwał wszelkie zapytania o pozycjonowanie, optymalizacje stron czy nawet wychodzenie z filtrów. Jednym słowem „full service” :). Jest to ta sama firma, które reklamuje się u mnie od dłuższego czasu.

Jako ciekawostkę mogę napisać, że w ostatnich mistrzostwach Polski w pozycjonowaniu zajął 5 (piąte) miejsce. A to już bardzo dobry wynik. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany współpracą z Kubą, to zapraszam na specjalną stronę z formularzem.

Formularz z wyceną usług SEO
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Zobacz podobne wpisy

Komentarze 3

author Damian Chmiel www 16.12.2014 17:08:57

Czyli jak ktoś będzie miał szczęście, to pozwolisz mu, żeby Ci zapłacić? :D

author shpyo www 01.01.2015 22:45:49

@Damian: dokładnie :)

author Damian www 25.01.2015 12:33:35

Może bym się skusił - propozycja brzmi bardzo lukratywnie :D

Dodaj komentarz