zapoczątkowanej w 2008 roku serii konferencji o tematyce IT, skierowanej do pasjonatów informatyki z całej Polski." />
0 SEO Meeting 4 minuty czytania

Lubelskie dni Informatyki 2009

Już 27-29 kwietnia odbędzie się w Lublinie jedna z największych imprez informatycznych w Polsce - Lubelskie Dni Informatyki. Będzie to druga odsłona zapoczątkowanej w 2008 roku serii konferencji o tematyce IT, skierowanej do pasjonatów informatyki z całej Polski.

Już 27-29 kwietnia odbędzie się w Lublinie jedna z największych imprez informatycznych w Polsce - Lubelskie Dni Informatyki. Będzie to druga odsłona zapoczątkowanej w 2008 roku serii konferencji o tematyce IT, skierowanej do pasjonatów informatyki z całej Polski.

Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem i spotkała się z wielkim entuzjazmem przybyłych gości. Studenci z Koła Naukowego Informatyków KUL pokazali jak znaczący jest potencjał Lublina - miasta szczycącego się posiadaniem trzech uczelni kształcących przyszłych specjalistów branży IT. Podczas ubiegłorocznej odsłony podczas trzech dni trwania imprezy ponad 340 uczestników wzięło udział w 16 wykładach poprowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin informatyki z całej Polski.

Również w tym roku podczas trzech dni konferencji Lublin odwiedzą profesjonaliści, żądni wiedzy studenci oraz pasjonaci informatyki z całego kraju. Każdy z nich będzie miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy podczas kilkunastu sesji tematycznych, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów z całego kraju oraz najlepszych studentów z Lubelskich uczelni. Zakres poruszanych tematów jest bardzo szeroki, podczas konferencji każdy uczestnik będzie miał okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu systemów operacyjnych, baz danych, zarządzania projektami, tworzenia gier, nowych trendów w projektowaniu aplikacji internetowych i mobilnych oraz sieci komputerowych. Każdy, kto interesuje się informatyką znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie http://lubelskiedniinformatyki.pl, na której znajdują się najświeższe informacje na temat wydarzenia. Wydarzenie tak jak w poprzednim roku odbędzie się w Gmachu Głównym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego a udział w nim jest całkowicie bezpłatny

PS.

Muszę jeszcze dodać, że 27 kwietnia o 16:45 będę występował w ramach Lubelskich Dni IT. Tematem mojej prezentacji będzie "Pozycjonowanie bez ściemniania" ;). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze

Jeszcze nie ma komentarzySkomentuj jako pierwszy! :)

Dodaj komentarz