darmo pozycjonować. Głos nie jest najlepszej jakości, ale daje radę. Miałem problemy techniczne, bo pilot od laptopa nie chciał zmieniać slajdów, potem samo przeskoczyło na slajd "dziękuję za uwagę" i publiczność trochę się pośmiała ;)." />
4 SEO Meeting 2 minuty czytania

radomIT - moja prezentacja

Jak obiecałem, zapodaję Wam moje wystąpienie z Radomia, gdzie opowiadałem o tym czy można się za darmo pozycjonować. Głos nie jest najlepszej jakości, ale daje radę. Miałem problemy techniczne, bo pilot od laptopa nie chciał zmieniać slajdów, potem samo przeskoczyło na slajd "dziękuję za uwagę" i publiczność trochę się pośmiała ;).

Inną ciekawą rzeczą jest to, że pokazałem na slajdach jak oszukać system e-weblink. Wyświetlać linki, tak, że użytkownik ich nie widzi, a system jest zlicza i daje jeszcze za to punkty. Na slajdach jest kod (sztuczka), która za to odpowiada.

#1

#2

#3

Prezentacja:

Reszta wystąpień i prezentancji na stronie ramoskich barcampów.

 
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze 4

author Mih www 11.03.2009 08:48:46

Hehe.. przy poprzednim poście dotyczącym spotkania radomIT pisałem, że żałuję iż przyjechać nie mogę, a tu proszę... (prawie) wszystko jak na tacy. Od razu zapytam: czy wiesz może, czy ktoś jeszcze nagrywał i ma zamiar umieścić nagrania z radomIT w sieci?

author shpyo www 11.03.2009 10:34:26

@Mih: czytałeś posta do samego końca? ;)

author Mih www 11.03.2009 10:49:44

Heh... umknęła mi ta mała linijka ;0 Proponuje ją powiększyć albo jakoś wyróżnić ;) Dzięki!

author Jakub Cyran www 14.03.2009 10:51:24

@Mih była tylko 1 kamera i wszystkie prezentacje są na stronie www.radomit.pl

Dodaj komentarz