2 Porady SEO 3 minuty czytania

Akademia eMarketingu

Do 24 października trwają zapisy na bezpłatne warsztaty z zakresu marketingu internetowego pod hasłem „Akademia eMarketingu”. Udział w nich mogą wziąć studenci wszystkich lubelskich uczelni oraz absolwenci, którzy pracują na stanowiskach związanych z marketingiem. Projekt odbywa się w ramach trwającego od 17 do 23 listopada Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Akademia eMarketingu organizowana jest przez agencję interaktywną Enzo przy współpracy z Kołem Naukowym Ekonomistów UMCS, Forum Młodych PKPP Lewiatan oraz Związkiem Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan. W ramach 24 godzin warsztatów omawiane będą zagadnienia praktyczne związane z marketingiem internetowym, obejmujące następujące tematy:

  • Internet a inne media
  • Aktualne trendy w projektowaniu serwisów internetowych
  • Badanie użyteczności serwisów internetowych
  • Reklama w Internecie
  • Pomiar i analiza skuteczności działań w Internecie
  • Strategie marketingu internetowego

Warsztaty odbywać się będą na Wydziale Ekonomicznym UMCS w trzy kolejne soboty: 8, 15 oraz 22 listopada br. w godzinach 9 – 17. Prowadzić je będą pracownicy agencji interaktywnej Enzo. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Ĺťeby się zarejestrować, należy wejść na stronę www.akademia-emarketingu.pl i wysłać swoją aplikację zgłoszeniową w postaci CV i listu motywacyjnego do 24 października br.

Więcej informacji na temat projektu udziela:
Paweł Łukawski – specjalista ds. marketingu internetowego, Enzo Sp. z o.o.,
tel. 516 120 145
e-mail: pawel.lukawski@enzo.pl
Akceptuję politykę prywatności

Raz w miesiącu e-mail z najlepszymi artykułami

Zdjęcie autora wpisu - Piotr Cichosz

Piotr Cichosz — autor wpisu

Frontend developer. Tworzę zaawansowane systemy webowe w JS. Swoją wiedzę nt. SEO wykorzystuję do rozwijania własnych projektów (z lepszym lub gorszym efektem). Dużo eksperymentuję i staram się określić jak bardzo można nagiąć cierpliwość algorytmów Google (:. Prowadzę teraz bloga technologicznego oraz bloga o Apple

Komentarze 2

author Mariusz www 01.12.2008 23:34:30

Bardzo fajna inicjatywa. Świetną sprawą jest promowanie wiedzy o marketingu internetowym, zwłaszcza wśród osób, które kiedyś będą zarządzały firmami.

author Paweł www 19.11.2009 13:58:38

Może jakieś podsumowanie ze strony uczestnika?

Dodaj komentarz